Choď na obsah Choď na menu
 


O čom sú naše foto recepty?

Ahojte,

moje varenie začínalo pokus - omyl. Mnoho z vás má iste doma mamu alebo babku (hocikoho), kto s obľubou varí a máte možnosť od neho sa naučiť množstvo tipov, receptov a určite aj ochutnať počas prípravy a výsledok. Ak som sa trafila, si jedným z tých šťastlivcov, ktorému to varenie či pečenie pôjde ľahšie.

Nemala som túto možnosť s niekým doma variť, piecť teda som prišla o šancu množstvu vecí sa priučiť. Hold u nás sa nepieklo tak ako by som si to predstavovala iba jednoduché koláče kde išla šálka toho, šálka onoho. Žiadne tortičky ktoré robím teraz po rokoch skúšania. smiley

Keď som odišla do vlastného domova, úplne som si odrezala možnosť učiť sa. Preto som hľadala nápady, tipy a pomoc na internete. Našla som mnoho receptov, ktoré som skúsila, no najviac mi učarovalo pečenie. Učila som sa tak, že som vyhľadávala recepty najskôr s fotkami. Aby som si mohla porovnať, či to čo som vytvorila sa aspoň trošku podobá tomu, ako by to malo skutočne vyzerať.

Tieto recepty s fotkami sú lepšie keď sa učíte variť. Je to malá pomôcka ako by malo jedlo alebo koláč vyzerať počas prípravy.

Budeme sem pridávať recepty s fotkami, prevažne vlastné (občas uchmatnuté z internetu). Aby sme vám ukázali, že keď to robíte radi, nebolí to. laugh

Ari

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.